Ceny firemních kurzů

Přesnou cenu školení pro firmy stanovujeme individuálně, orientačně se pohybuje cca mezi 1000 Kč a 1500 Kč za jednu šedesátiminutovou hodinu - v závislosti na tématu, jazyce školení, dojezdové vzdálenosti atd.

Dejte nám o sobě vědět, my si vyžádáme další informace a na jejich základě zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám cca do 24 hodin pošleme.

Závaznou cenu Vám zašleme v nabídce, ale pro Vaši orientaci - například jeden šestihodinový kurz v Praze pro skupinu deseti osob v češtině může stát mezi 6 000 Kč a 8 000 Kč.

Garance spokojenosti pro firmy

Upozorňujeme, že firmám obvykle nabízíme záruku spokojenosti - tedy placení až po prvním dni školení a pouze v případě, že je firma se školením plně spokojena.

Charitativní organizace

Jste-li z nějaké charitativní organizace nebo jde o jinou prospěšnou činnost, může být výuka výrazně levnější nebo zdarma. V takovém případě se ozvěte a na snížené nebo nulové ceně se domluvíme.

Ceny individuální výuky

  • 1300 Kč za 120 minut (nebo 700 Kč za 60 minut) - v čase před sedmnáctou hodinou odpolední ve všední den
  • 1400 Kč za 120 minut (nebo 750 Kč za 60 minut) - v čase po sedmnácté hodině odpolední a o víkendu

Dvouhodinovka často stačí běžnému uživateli Excelu jako příprava na pracovní pohovor, samozřejmě ale záleží na znalostech současných i požadovaných. Cenu, rozsah i téma další výuky si už domluvíme na této první lekci.

V případě velmi pokročilých nebo nestandardních požadavků může být cena jiná, na takové změně se však vždy dohodneme dopředu.

Je možná i výuka v angličtině, v takovém případě cenu obvykle navyšujeme. Stejně tak cenu navyšujeme o 50% v případě, kdy se místo jednoho člověka školí dva lidé najednou.

Skupinové kurzy

Zdá se vám individuální školení drahé? Nabízíme také cenově výhodnější veřejné kurzy.

Zaměstnanecké Cafeteria systémy

Přijímáme platby prostřednictvím těchto systémů zaměstnaneckých benefitů: